Catering

Catering

zaufaj profesjonalistom!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów. Przygotowujemy menu tradycyjne, regionalne oraz potrawy z kuchni całego świata. Catering na bankietach i uroczystościach organizowanych w przestrzeniach biurowych lub świeżym powietrzu nie jest dla nas wyzwaniem - dbamy nie tylko o najwyższą jakość dostarczanych przez nas potraw i smakołyków, ale najwyższe standardy obsługi, dzięki czemu odejmujemy wszelkich zmartwień związanych z zapewnieniem posiłków dla Państwa gości. Oferowany przez Pizzerię Włoszczyzna catering dostosowany jest do Państwa indywidualnych potrzeb - świadomi tego, jak wiele jest przyczyn i okazji do świętowania dbamy o to, by realizowany przez nas catering w pełni odpowiadał standardom organizowanego wydarzenia. Na nasze wsparcie można liczyć już na etapie planowania wydarzenia - ważnymi informacjami są dla nas przede wszystkim te, które dotyczą lokalizacji i przestrzeni, w której organizowane będzie wydarzenie, a także preferencje smakowe gości. 

 

Catering - potrawy i przysmaki z całego świata oferuje Pizzeria Włoszczyzna

Wszystkie potrawy przygotowywane są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości produktów. Szefowie kuchni zaś stale wzbogacają ofertę, dlatego zaoferować możemy nie tylko kultowe potrawy, ale również rzadko spotykane dania, na których skosztowanie okazja zdarza się jedna na milion. Dbamy o to, by kuchnia odpowiadała preferencjom Państwa gości i ich potrzebom. Przygotujemy catering zawierający zarówno potrawy bezmięsne, jak również szereg klasycznych dań zawierających mięso. W zależności od Państwa oczekiwań i pomysłu na organizowane wydarzenie, stworzymy ofertę odpowiadającą Państwa potrzebom tak, żeby catering spełnił Państwa oczekiwania w każdym ze 100%. Wieloletnia działalność kulinarna i wiedza naszego zespołu pozwala nam skomponować menu, które spełni oczekiwania tak dzieci, jak i osób dorosłych - wybierz catering z Pizzerii Włoszczyzna w Złotnikach i zadbaj o komfort oraz zadowolenie swoich gości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 735 530 161 lub online - serdecznie zapraszamy!

 

Jedzenie - catering na każdą okazję

Realizując zlecenia za każdym razem przygotowujemy, dopasowując do miejsca i charakteru uroczystości, koncepcję aranżacji stołów, menu i zakres obsługi. W zależności od celebrowanej okazji oraz powodu zorganizowania bankietu z cateringiem tworzymy ofertę, która najlepiej odpowie Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Wiemy, że niełatwo jest zorganizować udane przyjęcie, dlatego na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na nasze wsparcie. Przygotowujemy oferty cateringowe dostosowane do indywidualnych wymagań. Przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i napojów. Pomożemy wybrać menu, odpowiednio dopasowane do charakteru imprezy, osób biorących udział, pogody i oczywiście wymagań budżetowych - zachęcamy do tego, żeby zaufali Państwo specjalistom Pizzerii Włoszczyzna i wspólnie z nami urządzili wydarzenie, którego nie zapomni żaden z gości! 

 

Przyjęcia organizujemy również w naszym lokalu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!