Włoskie smaki w Twoim domu Pizzeria Umultowo

Zamów pizzę na dowóz

Menu w pizzerii Włoszczyzna jest wyjątkowo bogate. Można w nim znaleźć zarówno dania główne, jak i przystawki oraz liczne dodatki.

Pizzeria Umultowo - dania główne

Włoszczyzna Pizza z dowozem na Umultowo to lokal, w którym można się bardzo dobrze najeść. Dania główne są przygotowywane z najlepszej jakości składników. Są one inspirowane kuchnią włoską, dlatego charakteryzują się unikatowym smakiem oraz aromatem. Topowym produktem, który jest serwowany w lokalu, z całą pewnością jest pizza. Tworzona jest ona na bazie długodojrzewającego ciasta włoskiego, a także świeżych warzyw, wysokiej jakości sera oraz innych dodatków. Wśród potraw polecanych do spróbowania można również wymienić gnocchi, które są tworzone w sposób ręczny przez wykwalifikowanych kucharzy.

Przystawki

W restauracji Włoszczyzna można również znaleźć przepyszne przystawki, które na pewno zachwycą każdego człowieka swoim niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem. Wśród najbardziej polecanych produktów można wymienić talerz dobroci z Włoch, który obejmuje wędliny, sery prosto z Włoch, a także focaccię. Oprócz tego w formie przystawki można również zamówić focaccię z rozmarynem i oliwą z oliwek w formie samodzielnej, a także wyjątkowe w smaku panini, czyli świeżo wypiekane bułeczki. Zdecydowanie warto spróbować tych wyjątkowych dań.

Dodatki

Pizza Umultowo to lokal, w którym do dań głównych oraz przystawek serwowane są również wyjątkowe dodatki. Wśród nich można przede wszystkim wyróżnić aromatyczne sosy, które tworzone są w sposób autorski przez wykwalifikowanych kucharzy. Będzie to sos anchois, sos z włoskich pomidorów, a także sos czosnkowy z pieczonego czosnku. Do potraw z powodzeniem można również dodawać oliwę z oliwek, która nada im niecodziennej wyjątkowości w smaku.