Czy masz swoją ulubioną pizzę?
Zamów ją dla siebie lub bliskich!
Pizzeria Złotniki

Nasze menu dopasowujemy do potrzeb klientów, którzy do nas często wracają.

Pizzeria Włoszczyzna to lokal o szeregu zalet. Warto go odwiedzić, aby spróbować niepowtarzalnego smaku oraz aromatu serwowanych potraw.

Zalety lokalu

Pizzeria Włoszczyzna Pizza z dowozem na Złotniki to lokal, który serwuje przepyszne dania kuchni włoskiej. Są one inspirowane fantastycznymi smakami pochodzącymi z południa, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające osoby. Potrawy mogą być spożywane zarówno w lokalu, jak i dostarczone do domu. Dzięki temu będzie można je bez przeszkód spożywać w dowolnie wybranych przez siebie warunkach. Lokal jest bardzo atrakcyjnie urządzony, co ma dość duży wpływ na komfort spożywania w nim posiłków. Warto to uwzględnić podczas planowanego pobytu w restauracji.

Pizzeria Złotniki. Oferta menu

Oferta restauracji Włoszczyzna jest niezwykle szeroka, dlatego z całą pewnością każdy klient znajdzie dla siebie potrawę, która w pełni mu zasmakuje. Lokal specjalizuje się przede wszystkim w przygotowywaniu pizzy z dość zróżnicowanymi składnikami, a także aromatycznymi przyprawami oraz autorskimi sosami. Oprócz tego w restauracji można również spróbować ręcznie wyrabianych kluseczek gnocchi, a także sałatek inspirowanych południowymi smakami. Na pewno będzie to doskonały wybór.

Wysoka jakość jedzenia

Pizza Złotniki to lokal, który oferuje wysokie standardy jakościowe przygotowywanych przez siebie potraw. Dania są tworzone wyłącznie ze świeżych składników, które są kupowane na rynku lokalnym i mają wszystkie niezbędne certyfikaty ekologiczne. Kucharze zwracają szczególną uwagę na staranność podczas przygotowywania potraw, dlatego mają one tak wyjątkowy smak. Osoby pracujące na kuchni mają wieloletnie doświadczenie podczas tworzenia potraw, dlatego są one zachwycające. Warto spróbować w lokalu zarówno dań głównych, jak i przystawek.